Reference

"Výběr referencí je převzat z mých facebook stránek, kde je samozřejmě můžete dohledat. Jedná se o reálné lidi z reálného světa."


Anička Sklouzová

žákyně foto kurzu

Z fotografického kroužku jsem si odnesla mnoho rad jak správně fotit a také jsem se naučila jak komunikovat s modelem.📷
Poznala jsem supr kámošky, kterým focení jde a chtějí se tomu i nadále věnovat jako já❤️🍀
A proto bych chtěla moc poděkovat panu fotografovi za jeho strávený čas s námi.
Jsem ráda, že jsem dostala možnost vyfotit si nádherné fotky 💖
Ještě jednou moc děkuji❤️🍀 

Eva Petříková

„P.Václav a jeho asistentka Adina AnnaMarie Mašková jsou mooooc prima lidičky, skvělé líčení,prima atmosféra a moc krásné fotky. Mohu všem doporučit!! Byla jsem přítomna u focení v mléčné vaně s mojí dcerou a výsledek? Opravdu NÁDHERA!! P.Suchý umí s fotografiemi úplná kouzla!! “

Nikola Macáková

„Ještě jednou chci moc poděkovat za úžasné fotečky. I přes to, že malý by se nejraději uložil do odpoledního spánku kdy se Vám to samozřejmě nejméně hodí, zvládli jsme to. Pan Suchý byl trpělivý a jeho milá asistentka se při své práci snažila malého i zabavit. Cítila jsem se s Vámi skvěle. Těším se na další spolupráci"

Míša Konstantinovičová

"Diky panu Suchemu se mi splnilo me velike přání a to mit spolecnou fotku nasi dcerky a nasich psich slecen.Za coz mu patří velikanske DĚKUJI! Fotky jsou tak nádherné,ze jsem z nich byla az dojata,protoze vypadaly presne tak jak jsem si je predstavovala..Pan Suchý je velice ochotny,sympaticky,nechybi skvela komunikace a obrovska trpelivost,ktera byla při nasem foceni potreba ;) ještě jednou děkujeme a moc se tesime na dalsi foceni a vsem mohu spolupráci s panem Suchym doporucit"


Michaela Mužíková

"Pro všechny, co ještě váháte zda se u tohoto fotografa nechat nafotit, vzkazuji NEVÁHEJTE! Nechte se nafotit. Pan je super pohodař, focení nenasilne a ve veselém duchu. Nijak vás netlačí do poz a dokáže vyčarovat krásné obrázky i momentky! A má super rodinu! DOPORUCUJI VSEM!"


Jana Červíčková

"Mockrát děkuji panu fotografovi a jeho asistentce ;) Fotky jak podzimní,vánoční i ateliérové jsou úžasné. Několik jich bylo použito na Vánoční dárky. Mohu jen vřele doporučit a budu se těšit na další spolupráci "

Michaela Šiklová

"Vřele doporučuji, byla skvělá komunikace i atmosféra při focení. S fotografiemi jsme velice spokojení a byly použity jako Vánoční dárek. Těšíme se na další brzké fotografování."

Veronika Havelková

„Chci Vám strašně moc poděkovat za krásné fotky. Máme krásnou vzpomínku. Určitě doporučím dále. A už se těším na další focení."


Věra Jetelová

“Chtěla bych Vám za celou svou rodinu poděkovat za příjemné sobotní focení. Vy i Vaše asistentka jste byli velice příjemní a milí. Určitě Vás doporučíme svým známým. Velice se těšíme na fotky a případně další focení."


Monika Bláhová Jehličková

"Chtěla bych touto cestou velice poděkovat za krásné Vánoční focení v příjemném prostředí , je skvělé když fotograf má představivost a fantazii, pak ty fotky mají smysl v kráse 😀 Těšíme se na další spolupráci a všem doporučuji"


Zdenča Dubcová Rytířová

"Pan Suchy nam udelal krasne vzpominky ve forme fotografii na podzim i na Vanoce.. ma trpelivost (a ze u nas byla potreba) a je s nim super domluva :-) urcite muzu jen doporucit, pokud chcete take krasne vzpominky :-) my se uz tesime na jaro, aby jsme mohli mit další krasne fotky :-) dekuji!!"Petra Valvodová 

"Ještě jednou děkujeme Vám i Vaší paní za krásné fotky, skvělý zážitek, ochotu, pohodu a příjemně strávený čas! Můžeme jen doporučit!"