Václav Suchý - narozen 20.04.1984 v Praze, dcera Emma, partnerka Adina ( jeho anděl a veliký pomocník )

Celoživotní záliba ve fotografii se v profesionální pojetí přeměnila v roce 2015, kdy získal příležitost, být pod záštitou firmy APC s.r.o., která jeho práci plně podporuje.

"Miluji hru světla, lidské příběhy a příležitost. Před mým objektivem bylo za poslední 2 roky více jak 400 rodin, 200 jednotlivců a několik firem. Doufám, že dostanu příležitost i od Vás. Fotografií si plním sen a vsázím na něj vše."


Okamžik, který trvá navěky

Co skutečně získáte?

"Fotografie měla vždy své kouzlo, dokázala zastavit čas, který kdykoli v budoucnu uměl připomenout veškeré okamžiky a emoce, které vyvolal." Jsem přesvědčen, že toto si uvědomujete a proto jste samozřejmě na těchto stránkách.

Nejvíc vás jistě zajímá co získáte, pokud využijete mé služby.

  1. Krásné fotografie bez dlouhých čekacích lhůt
  2. Kromě digitálních můžete získat i tištěné až do velkých formátů
  3. Časově se přizpůsobím já i náš ateliér (samozřejmě v rámci předem dohodnutých zakázek)
  4. Při opakovaném fotografování získáte výrazné slevy - dokonce již od druhého focení!

A na závěr?

Nechci Vám předat pouhé fotografie, chci aby v nich byl okamžik, který nikdy nekončí...

Specializuji se tedy na veškeré portrétové fotografie nejen dětí, dále fotografuji celé rodiny, jednotlivce (portrét, glamour), svatby a dokonce i vaše mazlíčky a tématické focení s dravci (lev, tygr, vlk, liška atd.)...

A že tu toho textu mnoho není? Nač? Jdeme přeci dělat krásné fotografie!

Fotím na profesionální sestavy Nikon, Sigma, Tamron

- 9.1.2018 jsem získal báječné 168.místo (TOP 20%) z více jak 11.300 zúčastněných fotografů na celosvětové internetové soutěži v dětské fotografii na webových stránkách gurushots.com, soutěž nesla název Baby Boom. Postoupil jsem až do kategorie Elite.Vyhrazuji si právo na výběr fotek k úpravám z odfoceného materiálu, je to mé autorské právo a nedílná součást mé práce pro vás. Fotografie je umělecká práce a jako taková se různí ve stylech, autorském nahlížení a způsobu provedení. Nikdy nezasílám k náhledu neupravené fotografie. Je to běžný postup profesionálních fotografů a pokud máte jiné zkušenosti, nejsou správné. Hrubá fotografie je jen polovina odvedené práce! Představte si například restauraci, kde vám také nepřinesou neuvařené jídlo v podobě nákupní tašky v níž jsou ingredience.