Václav Suchý - narozen 20.04.1984 v Praze, dcera Emma, syn Venoušek a partnerka Adina ( jeho anděl a veliký pomocník )

Celoživotní záliba ve fotografii se v profesionální pojetí přeměnila v roce 2015, kdy získal příležitost, být pod záštitou firmy APC s.r.o., která jeho práci plně podporuje.

"Miluji hru světla, lidské příběhy a příležitost. Před mým objektivem bylo za poslední 4 roky více jak 600 rodin, 300 jednotlivců a několik firem. Doufám, že dostanu příležitost i od Vás. Fotografií si plním sen a vsázím na něj vše." Vložte se do rukou profesionála, ať si můžete své focení opravdu užít!


Okamžik, který trvá navěky

Co skutečně získáte?

"Fotografie měla vždy své kouzlo, dokázala zastavit čas, který kdykoli v budoucnu uměl připomenout veškeré okamžiky a emoce, které vyvolal." Jsem přesvědčen, že toto si uvědomujete a proto jste samozřejmě na těchto stránkách.

Nejvíc vás jistě zajímá co získáte, pokud využijete mé služby.

  1. Krásné fotografie bez dlouhých čekacích lhůt
  2. Kromě digitálních můžete získat i tištěné až do velkých formátů
  3. Časově se přizpůsobím já i náš ateliér (samozřejmě v rámci předem dohodnutých zakázek)
  4. Při opakovaném fotografování získáte výrazné slevy - dokonce již od druhého focení!

A na závěr?

Nechci Vám předat pouhé fotografie, chci aby v nich byl okamžik, který nikdy nekončí...

Specializuji se tedy na veškeré portrétové fotografie nejen dětí, dále fotografuji celé rodiny, jednotlivce (portrét, glamour), svatby a dokonce i vaše mazlíčky a tématické focení s dravci (lev, tygr, vlk, liška atd.)...

A že tu toho textu mnoho není? Nač? Jdeme přeci dělat krásné fotografie!

Fotím na profesionální sestavy Nikon, Sigma, Tamron

- 9.1.2018 jsem získal báječné 168.místo (TOP 20%) z více jak 11.300 zúčastněných fotografů na celosvětové internetové soutěži v dětské fotografii na webových stránkách gurushots.com, soutěž nesla název Baby Boom. Postoupil jsem až do kategorie Elite.Vyhrazuji si právo na výběr fotek k úpravám z odfoceného materiálu, je to mé autorské právo a nedílná součást mé práce pro vás. Fotografie je umělecká práce a jako taková se různí ve stylech, autorském nahlížení a způsobu provedení. Nikdy nezasílám k náhledu neupravené fotografie. Je to běžný postup profesionálních fotografů a pokud máte jiné zkušenosti, nejsou správné. Hrubá fotografie je jen polovina odvedené práce! Představte si například restauraci, kde vám také nepřinesou neuvařené jídlo v podobě nákupní tašky v níž jsou ingredience.