Ceník a podmínky

- Ceník svatebního focení zde -


PORTRÉTY  

Fotografování probíhá buď v mém ateliéru, exteriéru nebo případně v prostředí, na kterém se předem domluvíme.

  • Cena 1.500 Kč - obdržíte 10 ks UPRAVENÝCH fotografií v digitální podobě + vyvolané v rozměru 13x19 cm.

  • Těhotenský portrét, cena 1.700 Kč

Fotografování s vizážistkou + 600,-/osoba k ceně.

Je vhodné, vzít si na fotografování vícero druhů oblečení, (detaily domluvíme předem).


DĚTI 

Fotografovat můžeme v ateliéru, ale i v exteriéru. Dobré zkušenosti mám z dopoledních hodin. Dětem vezměte sebou jejich oblíbenou hračku a určitě svačinu. Přineste například i oblečení k převlečení. Pokud budeme fotit společné rodinné fotky je třeba se barevně sladit.

  • Cena 1.500Kč - obdržíte 10 ks upravených fotografií v digitální podobě, z toho 10ks vyvolaných na papíře o velikosti 13x19 cm, nebo 3ks 20x30cm dle výběru.

  • Umělecké NEWBORN, cena 2.500Kč

RANDE

Fotografování zamilovaných, či zasnoubených párů patři mezi oblíbené fotografie. Zajímavé snímky vznikají jak v atelieru tak v přírodě, za příplatek můžeme i kombinovat. Tyto snímky můžete použít i na svatební oznámení

  • Cena 1.500 Kč - obdržíte 10 ks UPRAVENÝCH fotografií v digitální podobě + 10ks vyvolaných fotografii na papíře 13x19 cm.

SVATBY ceník ZDE Po objednání i mimo tyto stránky, klient souhlasí s podmínkami níže uvedenými.

Veškeré úpravy jsou v duchu mého autorského díla, vyhrazuji si tedy právo na výběr fotek k úpravám z odfoceného materiálu, je to mé autorské právo a nedílná součást mé práce pro vás. Fotografie je umělecká práce a jako taková se různí ve stylech, autorském nahlížení a způsobu provedení. Nikdy nezasílám k náhledu neupravené fotografie. Je to běžný postup profesionálních fotografů a pokud máte jiné zkušenosti, nejsou správné.
 

 Úpravy jsou tedy přibližně takové: retuš vad na pleti, vyvážení bílé, teplota barev, případná retuš oblečení jeli třeba, kontrast, odstranění šumu, stíny, světlo, doostření.


DODACÍ LHŮTY u klasických balíčků jsou 4 týdny u digitálních, retušovaných fotek + další 2 týdny pro následné tištěné. Je možné, dodat digitální fotografie již za 2-3 týdny, avšak pouze v obdobích, kdy je např. focení "mimo sezónu". Z důvodu zájmu o naší práci, nejsou kratší termíny technicky možné. Naším záměrem není nikdy dobu dodání prodlužovat, ovšem práce nejde nikterak urychlit a již vůbec ne na úkor kvality.

U svatebních balíčků  je běžná doba dodání 6-9 týdnů.

Vždy máme výhradní právo na prodloužení těchto termínů (max. o 2 týdny), 

pokud se počet objednávek focení v době prací na vašem balíčku neočekávaně znásobí.


PLATEBNÍ PODMÍNKY:  Při objednání focení se skládá 30% NEVRATNÁ ZÁLOHA a to z důvodu, 

že se jedná o rezervační poplatek spojený s náklady.
- zůstatek z ceny se platí ihned po odfocení materiálu, 

u tematického focení ihned hotově, nebo převodem a u svatby ihned nebo do 3dnů převodem!

Při doobjednání, nebo nespokojenosti s výběrem materiálu se dodělávané fotografie počítají jako vícepráce, kde 1h má cenu 350,-Kč - pamatujte prosím na subjektivnost fotografie a důvěřujte našemu výběru.


Po objednání focení jsou tyto pravidla závazná!

V PŘÍPADĚ, ŽE NEBUDETE SOUHLASIT SE ZVEŘEJNĚNÍM FOTOGRAFIÍ NA MÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, UVEĎTE SVŮJ NESOUHLAS V OBJEDNÁVCE. POPLATEK ZA NEZVEŘEJNĚNÍ ČINÍ + 1000,-KČ K CENĚ FOCENÍ/BALÍČKU